روش های ارسال

نحوه ارسال محصولات فروشگاه محافظ در تهران
سفارش مشتریان عزیزی که در تهران حضور دارند به روش های زیر ارسال میگردد:

1- در صورت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه محافظ و انتخاب پبک موتوری در صفحه ثبت سفارش ، کالا در همان روز سفارش و حداکثر ظرف مدت 3 ساعت به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

نکته : در صورتی که پس از ثبت سفارش ، کالا در انبار فروشگاه محافظ موجود نباشد حداکثر ظرف مدت 24 ساعت نسبت به تهیه کالا و ارسال آن اقدام میگردد و در صورت لغو سفارش قبل از ارسال کالا ، کل مبلغ عیناَ به حساب مشتریان عزیز واریز خواهد شد.

2- در صورت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه محافظ و انتخاب حمل از طریق پست در صفحه ثبت سفارش ، کالا در اولین ساعات اداری تحویل پست میگردد و حداکثر ظرف مدت 48 الی 72 ساعت به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

نکته : در صورتی که پس از ثبت سفارش ، کالا در انبار فروشگاه محافظ موجود نباشد حداکثر ظرف مدت 24 ساعت نسبت به تهیه کالا و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت ارسال آن اقدام میگردد و در صورت لغو سفارش قبل از ارسال کالا ، کل مبلغ عیناَ به حساب مشتریان عزیز واریز خواهد شد.

 

مشتریان عزیزی که از تهران هستند و ارسال کالای خود را از طریق پیک موتوری انتخاب می کنند ، میتوانند وجه کالا را پس از تحویل به پیک پرداخت نمایند .

زمان و نحوه ارسال به سایر نقاط ایران

نحوه ارسال محصولات فروشگاه محافظ در سایر شهرها ( به غیر از تهران )
سفارش مشتریان عزیزی که در سایر شهرها ( به غیر از تهران ) حضور دارند به روش های زیر ارسال میگردد:

در صورت موجود بودن کالا در انبار فروشگاه محافظ ، کالا در همان روز سفارش ( ساعات اداری ) تحویل پست میگردد و حداکثر ظرف مدت 48 الی 72 ساعت به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

نکته : در صورتی که پس از ثبت سفارش ، کالا در انبار فروشگاه محافظ موجود نباشد حداکثر ظرف مدت 24 ساعت نسبت به تهیه کالا و حداکثر ظرف مدت 48 ساعت نسبت به ارسال آن اقدام میگردد و در صورت لغو سفارش قبل از ارسال کالا ، کل مبلغ عیناَ به حساب مشتریان عزیز واریز خواهد شد.